Za lipany do Slovinska

Za lipany do Slovinska
Další z výprav do Slovinska, tentokrát na velké lipany. Mockrát jsem je viděl, ale nikdy nechytil lipana přes 50. A musím říct, že jsem jich zase několik viděl, a zase žádného nechytil. Menších ryb do 40 cm požehnaně, velký žádný. Přitom vše nám hrálo do karet. Prakticky žádní rybáři, navázané zaručené vzory mušek, kvalitní večerní taktická příprava, těžko by se hledala chyba. Jen ti lipani se proti nám spikli. Je taky fakt, že nás to až tak moc nebolelo. Aspoň se je na co těšit.

V každém případě, lipani přes 50 nejsou všechno. Kvalitní, super víno SONBERK, pljeskavica, kotlet, slivovice, meruňkovice, pozdrav z Irska, to všechno nahradí jakéhokoliv lipana.

Doporučuji navštívit supermarket Mercator, oddělení masa. Pljeskavica už připravená na pánev či gril je skutečně skvělá, stejně tak naložené různé druhy masa a ražniči. Vše čerstvé a výborné kvality. V této době je to velice dobrá volba, páč restaurace mají většinou sezónní dovolenou a apartmány mají většinou kompletně vybaveny kuchyňky.

Nebyly nalezeny žádné obrázky